Život je krásnej

3. dubna 2016 v 18:27 | Retrospektivní píča |  waterborne
Jak jsem tak ležela na asfaltový cestě, kam v tuhle dobu nepáchne ani živáček, v levé ruce cigaretku v uších Roxette a došlo mi že život je vlastně krásnej. Jo. Dneska můj taťka přišel o ty nejčerstěvjší emoce, který mu jeho vehementní sedmnáctiletý dítko mohlo šouvnout, když se vrátilo z toho druhýho nej "čaje o páte" v životě. Miluju tu babču a miluju rochnění se v jejích knížkách, který jsou šestkrát starší než já. Nejsem ani za půlkou. Dopila jsem si čaj a ráda jí viděla. Vážně nesmírně ráda. Je to poklad ta paní. Tak jsem si přitáhla krabici plnou starejch výtisků a titulů na koberec do pokoje kde je vidět podlaha. Úspěch lidi. Pak jsem vzala vodítko z věšáku a šla s malým čopříkem ven. Chybíš mi. Kurva moc, ale je to lepší. Zvládnu to miláčku. Já to zvládnu. Jsem trotlyně a piju kafe se sójovým mlíkem. Kouřím červený Marlborky a dozvěděla jsem se dneska o síle vápna a taky o sušeným mlíce. Dostala jsem krásnej cennej dárek. Proklatě cenej. Jsem vnučka své sousedky, která tu má letní sídlo, kde se museli dít vážně šmakózní věcičky. Hodlám si dopít čaj a začít se v tom hrabat. Daát dohromady psací stroj a je mi úplně u prdele, že je zítra pondělí a já po týdenní absenci nemám nic do školy. Nádech. Žiju.
xxx
Vsuvka, která sem vlastně nepatří. Budu si zas psát jídeláky, protože mě to donutí sem psát každej den a to potřebuju, vypsat se na tenhle anonymně neanonymní blogísek.
sn. štáva z pomeranče a citronu
sv-čaj
ob-polévka, 2 knedlíky s uzeným a špenát(obědy musím- mutti)
sv-presso, soya milk
ve-černý čaj, fenyklový čaj a asi ještě velká nálož bude

Jdu se hrabat, je mi fajn. Zaposlouchala jsem se do Tess Parks, protože je to fakt prcina. Příští sobotu se musím zas večer koukat na, jak se to ... Moje tvář má známý hlas?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
NA VLASTNÍ PLÍSEŇ. KOUŘENÍ POVOLENO.
SMRTELNÍCI, ZLOMTE VAZ.